Nowości  Bilety lotnicze  Linie lotnicze  Parking  Transfery  Noclegi    
 


Warszawa Okęcie (WAW) > Wystartowały loty Wizz Air z Warszawy do Kutaisi w Gruzji

2013-04-29 Wystartowały loty Wizz Air z Warszawy do Kutaisi w Gruzji

Węgierskie linie lotnicze Wizz Air rozpoczynają loty z Warszawy do Kutaisi w Gruzji.

Inauguracyjny lot z Warszawy odbył się 28 kwietnia 2103, ze 150 pasażerami na pokładzie. Z tej okazji, przed wejściem na pokład zadbano o doskonały nastrój pasażerów częstując ich gruzińskimi specjałami.


Inauguracja lotów na nowej trasie do Gruzji (grafika: Wizz Air_

Loty na trasie Warszawa Okęcie (WAW) - Kutaisi będą odbywały się dwa razy w tygodniu - w środy i niedziele. Lot w jedną stronę trwa trochę ponad 3 godziny.

Loty na tej trasie to pierwszy krok w kierunku rozwoju połączeń między Polską a Gruzją. Już wkrótce gruzińska siatka połączeń zostanie uzupełniona także o loty z Katowic.

"To znaczący krok dla polskiego lotnictwa i turystyki. Uruchomienie połączenia pomiędzy Polską a Gruzją, to ważny element naszej strategii 'Go East', czyli rozwoju działalności na kierunkach wschodnich. Gruzja ma w sobie wielki potencjał i już wkrótce może stać się jednym z najbardziej cenionych przez Polaków miejsc ze względu na ofertę nadmorskich kurortów, doskonałe warunki narciarskie, zapierające dech krajobrazy, bogatą tradycję i doskonałą kuchnię. Atrakcyjne ceny w tym pięknym kraju to kolejny powód, dla którego warto rezerwować bilety Wizz Air i cieszyć się w tym roku wspaniałymi wakacjami w Gruzji." - powiedział Daniel de Carvalho z linii Wizz Air.

Na skróty

Warszawa Okęcie (WAW) na serwisach społecznościowych: