Nowości  Bilety lotnicze  Linie lotnicze  Parking  Transfery  Noclegi    
 


Warszawa Okęcie (WAW) > Wizz Air zainaugurował loty z Warszawy na Kretę i Korfu

2014-06-21 Wizz Air zainaugurował loty z Warszawy na Kretę i Korfu

W sobotę, 21 czerwca 2014 roku, linie lotnicze Wizz Air zainaugurowały połączenia z Warszawy na dwie greckie wyspy: Korfu i Kreta (Heraklion).

Loty na trasach do Heraklionu i Korfu obywają się raz w tygodniu, w soboty. Bilety lotnicze rezerwować można od 119 złotych (Heraklion) oraz od 199 złotych (Korfu).


Korfu (grafika: michaelaw, SXC (CC))

Przewoźnik ma nadzieję, że uruchomione połączenia ułatwią podróżowanie między Polską i Grecją oraz zwiększą dynamikę ruchu turystycznego zarówno na greckie wyspy jak i do polskiej stolicy.

Loty inauguracyjne odbyły się 21 czerwca 2014 roku z Lotniska Chopina w Warszawie. Samolot Wizz Air do Herklionu wyleciał z Warszawy ze 147 pasażerami na pokładzie, natomiast w locie do Korfu uczestniczyło 162 podróżnych.

"Z wielką radością inaugurujemy nowe połączenia w Warszawy na greckie wybrzeże, do Korfu i Heraklionu. Otwierając nowe kierunki, staramy się wychodzić naprzeciw potrzebom naszych klientów, którzy poszukują atrakcyjnych miejsc letniego wypoczynku. Mamy nadzieję, że dzięki otwarciu tych tras, przyczynimy się spełnienia marzeń podróżnych o idealnych wakacjach. Piaszczyste plaże i zapierające dech w piersiach krajobrazy Korfu i Krety czekają." - powiedział Daniel de Carvalho, rzecznik prasowy Wizz Air.

Na skróty

Warszawa Okęcie (WAW) na serwisach społecznościowych: