Nowości  Bilety lotnicze  Linie lotnicze  Parking  Transfery  Noclegi    
 


Warszawa Okęcie (WAW) > Więcej lotów Wizz Air z Warszawy na Maltę

2014-02-07 Więcej lotów Wizz Air z Warszawy na Maltę

Wizz Air zwiększa liczbę lotów z Lotniska Chopina w Warszawie na Maltę.

Od kwietnia 2015 roku pasażerowie będą mogli podróżować do popularnego rodzinnego kurortu dwa razy w tygodniu, w soboty i w środy.

Bilety lotnicze są już dostępne na stronie internetowej przewoźnika w cenie od 199 PLN (cena biletu w jedną stronę, wliczając podatki, opłaty obowiązkowe oraz jedną sztukę małego bagażu podręcznego).

Daniel de Carvalho, rzecznik prasowy Wizz Air, powiedział: "Cieszy nas fakt, iż już niedługo polscy konsumenci będą mogli latać na słoneczną Maltę dwa razy w tygodniu. Teraz dzięki niskim cenom oraz znakomitej jakości usług Wizz Air, polskie rodziny szukające niskokosztowych wyjazdów weekendowych, czy kilkudniowych, będą mogli cieszyć się z wypoczynku w jednym z najpopularniejszych nadmorskich kurortów. Już od kwietnia 2015 roku planowanie wycieczki na Maltę stanie się jeszcze prostsze, gdyż nie będzie już konieczności rezerwowania aż siedmiodniowego pobytu. Zaoszczędzony czas i pieniądze można przeznaczyć na podróże do innych miast w bogatej siatce połączeń Wizz Air. Nie czekaj ani chwili dłużej i zarezerwuj swój lot na Maltę na stronie wizzair.com bądź skorzystaj z pakietu zawierającego lot i hotel na wizztours.com.".

Na skróty

Warszawa Okęcie (WAW) na serwisach społecznościowych: