Nowości  Bilety lotnicze  Linie lotnicze  Parking  Transfery  Noclegi    
 


Warszawa Okęcie (WAW) > Ruszyły loty Eurolotu na trasie Warszawa - Bydgoszcz

2014-04-14 Ruszyły loty Eurolotu na trasie Warszawa - Bydgoszcz

Zgodnie z zapowiedziami w poniedziałek 14 kwietnia 2014 roku Eurolot uruchomił loty na trasie Warszawa Okęcie (WAW) - Bydgoszcz Szwederowo (BZG).

"Nowe połączenie Eurolotu to kolejny krok, aby wzmocnić naszą siatkę połączeń krajowych i regionalnych. Cieszymy się ze współpracy i zaufania, jakim obdarzyli nas podróżni z regionu kujawsko-pomorskiego oraz bydgoski port. Wierzę, że pasażerowie docenią dogodny dla nich rozkład lotów oraz szybkie, bezpośrednie połączenie z Warszawą, co ma znaczenie zwłaszcza dla ruchu biznesowego, jak i turystycznego." - powiedział Tomasz Balcerzak, prezes zarządu Eurolotu.

Loty trasie Warszawa - Bydgoszcz odbywają się codziennie. Poranny wylot (od poniedziałku do soboty) z Bydgoszczy odbywa się będzie o godz. 5:45, lądowanie w Warszawie o godz. 6:35. Dodatkowo od poniedziałku do niedzieli (bez sobót) wylot z Warszawy o godz. 17:30, lądowanie w Bydgoszczy o godz. 18:20. Wieczorem, ostatni rejs na tej trasie (od poniedziałku do niedzieli, bez sobót) będzie odbywać się o godz. 22:50 i lądowanie w porcie bydgoskim o godz. 23:40.

Zawarta tzw. umowa interline z LOT-empozwala na to, aby w ramach jednego biletu pasażerowie narodowego przewoźnika mogli korzystać z połączenia Eurolotu na trasie między Warszawą i Bydgoszczą po czym kontynuować podróż z Warszawy rejsami LOT-u.

Trasę Warszawa Okęcie (WAW) - Bydgoszcz Szwederowo (BZG) obsługują samoloty turbośmigłowe Bombardiery Q400. Bilety lotnicze kosztują już od 99 złotych za przelot w jedną stronę.

Już teraz zobacz ofertę lotów Eurolotu!

Na skróty

Warszawa Okęcie (WAW) na serwisach społecznościowych: