Nowości  Bilety lotnicze  Linie lotnicze  Parking  Transfery  Noclegi    
 


Warszawa Okęcie (WAW) > Eurolot zapowiada loty Warszawa - Bydgoszcz

2014-03-27 Eurolot zapowiada loty Warszawa - Bydgoszcz

Już od 14 kwietnia 2014 roku Eurolot połączy Bydgoszcz z Warszawą. Połączenie będzie realizowane codziennie.

"Nowe połączenie Eurolotu to kolejny krok, aby wzmocnić naszą siatkę połączeń krajowych i regionalnych. Cieszymy się ze współpracy i zaufania, jakim obdarzyli nas podróżni z regionu kujawsko-pomorskiego oraz bydgoski port. Wierzę, że pasażerowie docenią dogodny dla nich rozkład lotów oraz szybkie, bezpośrednie połączenie z Warszawą, co ma znaczenie zwłaszcza dla ruchu biznesowego, jak i turystycznego." - powiedział Tomasz Balcerzak, prezes zarządu Eurolotu.

Rejsy na trasie Warszawa - Bydgoszcz odbywać się będą codziennie. Tzw. poranny wylot (od poniedziałku do soboty) z Bydgoszczy odbywać się będzie o godz. 5:45, lądowanie w stolicy o godz. 6:35. Następnie, od poniedziałku do niedzieli (bez sobót) samolot będzie wylatywał z Warszawy o godz. 17:30, lądowanie w Bydgoszczy o godz. 18:20. Lot powrotny do stolicy zaplanowano o godz. 18:45 oraz przylot do Warszawy o godz. 19:35. Wieczorem, ostatni rejs na tej trasie (od poniedziałku do niedzieli, bez sobót) będzie odbywać się o godz. 22:50 i lądowanie w porcie bydgoskim o godz. 23:40.

"Cieszymy się, że możemy dzisiaj ponownie zapewnić pasażerom otwarcie okna na świat, jakim jest połączenie Bydgoszcz - Warszawa. Wspólnie z Eurolotem dajemy możliwość podróżowania większym i komfortowym samolotem w bardzo atrakcyjnych cenach i godzinach operacji lotniczych dostosowanych do potrzeb pasażerów biznesowych oraz tranzytowych korzystających z lotów z lotniska Chopina." - powiedział Tomasz Moraczewski, prezes zarządu portu lotniczego w Bydgoszczy.

Dzięki zawartej umowie z LOT-em (tzw. umowa interline) pasażerowie, którzy będą korzystać z połączenia Eurolotu na trasie Warszawa - Bydgoszcz, mogą kontynuować podróż z Warszawy rejsami LOT-u, w ramach jednego biletu.

Trasę Warszawa Okęcie (WAW) - Bydgoszcz Szwederowo (BZG) obsługiwać będą samoloty Bombardiery Q400.

Bilety lotnicze kosztują już od 99 złotych za przelot w jedną stronę.

Na skróty

Warszawa Okęcie (WAW) na serwisach społecznościowych: