Nowości  Bilety lotnicze  Linie lotnicze  Parking  Transfery  Noclegi    
 


Warszawa Okęcie (WAW) > Eurolot w 2014 ponownie na trasie Warszawa - Heringsdorf

2013-12-18 Eurolot w 2014 ponownie na trasie Warszawa - Heringsdorf

Polski regionalny przewoźnik Eurolot w sezonie letnim 2014 ponownie wykonywać będzie wakacyjne loty na trasie Warszawa Okęcie (WAW) - Heringsdorf (HDF).


Molo w Heringsdorfie (grafika: SXC, nibu (CC))

Loty na trasie startują 24 maja 2014 roku. Trasa będzie obsługiwana raz w tygodniu - w soboty. Bilety lotnicze kosztować mają od 299 zł w dwie strony.

Niemieckie lotnisko Heringsdorf (HDF) leży zaledwie kilkanaście kilometrów od Świnoujścia i od wybrzeża Bałtyku przy miejscowości o tej samej nazwie. Podobnie jak w latach ubiegłych, będzie możliwość skorzystania z transferu pomiędzy lotniskiem a Świnoujściem.

Eurolot z samego Heringsdorfu otworzy także połączenia do Berna i Zurichu (od 24 maja do 27 września) oraz Monachium i Wiednia (od 7 czerwca do 27 września). Zatem polski przewoźnik nastawia się na obsługę pasażerów z Niemiec, Szwajcarii i Austrii chcących wypoczywać nad Bałtykiem. Rejsy te wykonywane są we współpracy z organizacją turystyczną Wyspy Uznam (Usedom Tourismus GmbH) oraz tamtejszym stowarzyszeniem hotelarzy.

"Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyników połączeń w sezonie 2013, zarówno na trasie Warszawa - Heringsdorf jak i na połączeniach niemieckich. Przez blisko 5 miesięcy przewieźliśmy na wyspę Uznam ponad 6000 polskich i niemieckich turystów. Współpraca z hotelarzami przebiegała bez zarzutu, a zlecenie wykonywania operacji na nowych trasach i podwojenie planowanej liczby rejsów w sezonie lato 2014 jest dla nas dowodem uznania i satysfakcji pasażerów." - powiedział Mateusz Kokosiński, dyrektor handlowy Eurolotu.

Na wszystkich rejsach Eurolotu można skorzystać ze zniżek, które dla dzieci w wieku 2-15 lat będą wynosić 33% od taryfy, natomiast dla niemowląt do 2 lat - 90% taryfy. W cenie biletów wliczony jest również przewóz 1 sztuki bagażu rejestrowanego do 23 kg.

Już teraz sprawdź ofertę lotów Eurolotu!

Na skróty

Warszawa Okęcie (WAW) na serwisach społecznościowych: