Nowości  Bilety lotnicze  Linie lotnicze  Parking  Transfery  Noclegi    
 


Warszawa Okęcie (WAW) > Czwarty samolot do warszawskiej bazy

2013-09-05 Czwarty samolot do warszawskiej bazy

Wizz Air ogłosił dodanie czwartego samolotu do swojej bazy na warszawskim lotnisku.


(grafika: eisenbahner (cc))

Dodatkowy samolot pasażerski Airbus A320 pojawić się ma na Okęciu już w maju 2014 roku. Nowa maszyna będzie obsługiwała loty na 22 trasach oferowanych przez przewoźnika, dzięki czemu przewoźnik zwiększy swoją przepustowość w Warszawie o ponad 1,4 miliona miejsc rocznie.

"Dzisiejsze ogłoszenie potwierdza i jeszcze bardziej wzmacnia pozycję i zaangażowanie Wizz Air w Polsce. Warszawa jest dla nas kluczowym rynkiem i bardzo zależy nam na tym, żeby nasi pasażerowie mogli czerpać jak najwięcej korzyści z atrakcyjnych cen i najwyższej jakości usług. Nieustannie dążymy do oferowania nisko taryfowych lotów i usług opcjonalnych, które dopasowane są do indywidualnych potrzeb podróżnych: jeśli chcesz podróżować tanio, dostajesz bilet w niskiej cenie, jeśli oczekujesz więcej, możesz wybierać spośród szerokiej gamy naszych produktów i usług dodatkowych." - powiedział Jozsef Varadi, prezes Wizz Air.

Obecna flota linii Wizz Air składa się z 45 samolotów typu Airbus A320 latających z 17 baz na ponad 290 trasach łączących 96 lokalizacji w 36 krajach.

Na skróty

Warszawa Okęcie (WAW) na serwisach społecznościowych: